Pamukkale Üniversitesi Bekillli Meslek Yüksek Okulu  Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümü Son Sınıfı öğrencileri tarafından, İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı destekleri ve Kurtuluş İlköğretim Okulu  katkıları ile İlkokul 1. Sınıf öğrencilerine yönelik  Genç Gönüllüler Minik Yürekler atlı Proje uygulaması yapıldı.

        Proje uygulamasın da 1. Gün Kurtuluş İlkokulu 1.sınıf öğrencileri ve Bekillli Meslek Yüksek Okulu  Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümü Son Sınıfı öğrencileri ile birlikte Okul içersinde duvar boyaması ve yüz boyaması çalışmaları yapıldı.2. Gün  öğrencilerle beraber Bekilli Belediyesi Kültür Sarayında öğrencilerle  oyunlar oynandı,Resim yarışmaları yapıldı,Bekilli futbol sahasında uçurtmalar uçurtuldu.

        Bekillli Meslek Yüksek Okulu  Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümü Son Sınıfı öğrencileri tarafından düzenlenmiş olan   Genç Gönüllüler Minik Yürekler atlı Proje etkinliğine İlçe Kaymakamımız Önder KOÇ ,SYDV Müdürü Harun KARA ve Kurtuluş İlköğretim Okulu Müdürü Murat UZEL , Bekillli Meslek Yüksek Okulu  Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümü Son Sınıfı öğrencileri ve öğrenci velileri katıldı.

        İlçe Kaymakamız Önder KOÇ, Projenin Temel amacının  gönüllü abi, ablalar ile okulda bulunan çocukları bir araya getirerek ,Çocuklarımızın cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine bağlı, akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, kendi iç yaratıcılığını harekete geçirebilen bir birey olmasını sağlamak olduğunu belirtti.
 
        Ayrıca İlçe Kaymakamımız Önder KOÇ  Proje Etkinliğine katılan 45  1.sınıf öğrencimize  Resim çantası içersinde resim malzemeleri hediye etti. Bu projenin hazırlanmasında katkıda bulunan Bekillli Meslek Yüksek Okulu  Halkla İlişkiler ve tanıtım bölümü Son Sınıfı öğrencilerine de başarılarının devamını diledi.